مطالب مفید

قیمت پارتیشن اداری

قیمت جدید پارتیشن اداری در سال 1401

قیمت پارتیشن  های اداری و مسکونی به مسائل زیادی بستگی دارد،پس با مشاوران و طراحان پارتیشن آریو وود همراه باشید.

قیمت مدل‌های مختلف نیز به جهت استفاده از متریال های مختلف متفاوت می باشد. پس به طور کلی پارتیشن دوجداره از پارتیشن تک جداره گران‌تر خواهد بود.

برای خرید ترکیبی از پارتیشن ام دی اف و شیشه‌ایی و پی وی سی و یا آلومینومی را دارید قیمت این محصول بالاتر از دیگر محصولاتخواهد بود. اما آگاه باشید قیمت پارتیشن شیشه‌ایی نیز نسبت به پارتیشن تمام mdf  بیشتر تمام خواهد شد.

قیمت تمام شده پارتیشن ها به عوامل بسیاری نیز مثل ارتفاع پارتیشن، طول پارتیشن، استفاده لوگو شرکت روی پارتیشن، شیاردار کردن پارتیشن، پرده و… در قیمت پارتیشن شما تاثیر گذار هستند.

این که آیا شما یک مورد خاص برای پارتیشن بندی دفتر و محل کار خود را در ذهن دارید، یا در مراحل ابتدایی بررسی یک پروژه طراحی دفتر خود می باشید، یک مشاوره رایگان به شما بینش ارزشمندی از تفکر و روش ما می‌دهد. پس حتما با گروه دکوراسیون آریو وود تماس بگیرید.ما پذیرای شما هستیم و شما را هرگز تنها نخواهیم گذاشت و بهترین طرح را برای شما ارائه خواهیم داد صد البته با توجه به سفارش و خواست شما.در ضمن مشاوره کاملا رایگان است.

برای اطلاع از قیمت دقیق تر پارتیشن همه شما عزیزان می‌توانید با شماره‌های مشاوران ما یا مدیریت به صورت مستقیم تماس بگیرید.

پارتیشن های جذاب آریووود

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.