مطالب مفید

راهنمای خرید کاغذ دیواری با مشاوره دکوراسیون آریو وود

از آنجا که معمولا انتخاب دو یا چند طرح یا رنگ کاغذ دیواری با یک هارمونی مناسب برای یک محیط  خانه نیاز به دقت و سلیقه مناسب و کمی هم دانش معماری  نیاز دارد، می توانید از یک طراح دکوراسیون داخلی برای انتخاب طرح و چیدمان و رنگ بندی دیوارهایتان کمک بگیرید. به کمک نرم افزار های شبیه ساز سه بعدی چشم اندازی نزدیک به واقع از یک طرح پیشنهادی قبل از اجرا در خانه  می توان به دست آورد.

دکوراسیون آریو وود همیشه در کنار شماست تا بتوانید بهترین انتخاب را انجام دهید.

 معمولا سلیقه و روحیه افراد در گزینش یک طرح و رنگ خاص، حرف نخست را می زند.

ولی به هر حال نکات زیر می تواند راهکارهای مفیدی برای انتخاب کاغذ دیواری خانه شما باشد،پس دکوراسیون آریو وود همراه ما باشید.

قبل از انتخاب کاغذ دیواری باید به رنگ وسایل خانه توجه و دقت کنید زیرا هماهنگ نبودن رنگ و نوع آن با سایر وسایل، علاوه بر اینکه خانه را بی نظم و خسته کننده نشان می دهد، برای افراد خانواده احساس آشفتگی ایجاد می کند. بنابراین حتما به هماهنگی رنگ ها توجه داشته باشید.
هماهنگی نوع و طرح کاغذ با سبک و شکل چیدمان خانه نیز بسیار مهم است. به طور مثال، برای خانه ای که سبکی بسیار فانتزی و مدرن دارد باید از انواع ساده و با نقش و نگار کم استفاده شود و برای خانه هایی که با مبلمان استیل و فرش های ابریشمی چیدمان شده اند باید کاغذ دیواری هایی سنگین با نقش و نگارهای برجسته به کار گرفته شود.

همین توجه و دقت های به ظاهر کم اهمیت می تواند دکوراسیون زیبایی را برای شما ایجاد کند که منحصر به فرد باشد.

بهتر است برای خانه هایی که سقف بلندی دارند از طرح هایی با شکل و خطوط افقی استفاده شود که در این صورت ارتفاع سقف را کوتاه تر جلوه می دهد و در ضمن نوعی گرما و صمیمیت نیز به وجود می آورد. استفاده از کاغذ دیواری های بافت دار به دیوارها عمق می بخشد و نیز سبب جذب صدای فضا می گردد.

برای آنکه فضایی آرام و به دور از شلوغی و بی نظمی داشته باشید بهتر است از کاغذ دیواری هایی گلدار با رنگ های ملایم تر استفاده شود. اگر خواهان فضایی پر از انرژی و هیجان هستید، رنگ های شاد و درخشان که طرح های هندسی و هنری دارند به کار ببرید که در این صورت هر بیننده ای را سر ذوق خواهد آورد.

هماهنگی کفپوش خانه با کاغذ دیواری نیز بسیار مهم است. پس بهتر است از طرح های گل‌دار یا با طرح و شکل های شلوغ برای خانه هایی با کفپوش ساده استفاده گردد و برعکس کاغذ دیواری های ساده را برای خانه هایی با کفپوش های طرح‌دار به کار ببرید تا این هماهنگی، زیبایی خانه شما را چند برابر کند و آرامش زا هم باشد.

اگر به لحاظ شخصیتی فردی تنوع طلب هستید و زود از همه چیز خسته می شوید، پیشنهاد ما این است که از طرح های ساده با رنگ های ملایم که هیچ طرح و شکلی ندارد و با هر نوع چیدمان و رنگی هماهنگ می شود، استفاده کنید زیرا استفاده از کاغذ های طرح دار روحیه خاصی می طلبد و هماهنگ کردن وسایل با این گونه کاغذها کمی مشکل تر است و ممکن است پس از مدتی دچار دلزدگی شوید.

برای انتخاب یک طرح و رنگ بهینه هم توجه به چند نکته خالی از فایده نیست:

  • به هماهنگی با رنگ و بافت پوشش کف اتاق ها و رنگ قرنیز ها هم توجه کنید
  • هماهنگی سبک و استایل کاغذ دیواری با لوازم و مبلمان منزل و پرده ها را درنظر داشته باشید.
  • گزینش رنگ مناسب برای سطوح افقی، سقف ها، آرک و ابزارها و کنج های گچبری شده نیز فراموش نشود.

دکوراسیون آریو وود طیف وسیعی از محصولات مرتبط با کاغذ دیواری، پارتیشن ها ، قرنیز ها ، با برندهای معتبر و با کیفیت اروپایی و دارای هزاران طرح و نقش را برای شما گردآوری کرده. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران آریو وود و مدیر مجموعه در تماس باشید زیرا مشاوره با ما رایگان است.

در ضمن اگر سوال یا نکته ای در این مورد داشتید از بخش نظرات کاربران با ما درمیان بگذارید اگر لازم مضروری باشد حتما پاسخ داده خواهد شد.

پارتیشن های جذاب آریووود

پارتیشن های جذاب آریووود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.